Nedají Vám informační technologie spát? Přenechte je nám a vy se plně soustřeďte na Vaši práci!

Pomůžeme Vám ušetřit náklady, čas a energii. Zajistíme Vám hladký a plynulý chod Vašich informačních technologií. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům, abyste se nemuseli o nic starat. Provedeme kompletní analýzu současného stavu a na základě toho Vám navrhneme strategicky i finančně vhodné řešení rozvoje Vašeho ICT řešení.

it-outsourcing

V rámci snižování a úspory nákladů je velice často výhodnější zajistit správu svého ICT prostředí z externích zdrojů, které jsou využívány pouze tehdy, kdy je to opravdu potřeba. Tím lze zásadním způsobem snížit náklady na zajištění této oblasti.

Tuto službu pro Vás bude zajišťovat několik zaměstnanců se zkušenostmi jako Projekt manažer, IT manažer, IT technik či Servis desk. Lidé na uvedených pozicích o Vás budou pečovat jako Vaše vlastní IT oddělení. Hlavním úkolem je zajistit (pro Vás):

  • Komplexní péče o stanice, servery, síťové prvky či periferie
  • Dodávky HW a SW či spotřebního materiálu
  • Podpora a komunikace s dodavateli řešení třetích stran
  • Helpdesk pro uživatele (e-mailem či telefonem)
  • a mnoho dalšího

 

Jak to celé funguje?

U každého nového klienta připravíme pomocí moderních nástrojů ZDARMA IT audit, jehož součástí je kontrola datové sítě, síťových prvků, fyzických stanic po stránce konfigurační i aplikační. Následuje kontrola stavu fyzického i aplikačního stavu serverů. Z uvedených informací zpracujeme dokumentaci na jejímž základě doporučíme strategické změny včetně finančního rozpočtu.

Vše Vám podrobně vysvětlíme a po zavedení změn pro Vás zajistíme bezproblémový chod a podporu Vašeho ICT prostředí. Vy tak budete mít klidný spánek a budete se moci věnovat svému podnikání!

Helpdesk
Pro možnost přihlášení technika, klikněte na obrázek/TeamViewer.